Event

producent Jeden Uniwersytet Organizatorzy PSSUP SSNUPi

Event

Wielkie Grillowanie to największa uczelniana impreza plenerowa, tworzona przez studentów dla studentów. Już 10 i 11 maja 2017 roku tłumy studentów z Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza będzie grillować, piknikować i bawić się przy muzyce na żywo. Oprócz najlepszych polskich wykonawców, tradycyjnej grillowanej kiełbasy rektorskiej oraz niepowtarzalnego klimatu, na uczestników imprezy czeka: rozbudowana strefa gastronomiczna, zabawki terenowe, oraz akcje animacyjne przygotowane przez organizatorów, takie jak free hugs, balony z helem, flashmob niespodzianka, pokazy parkour i innych sportów ekstremalnych a także moc konkursów, w których na uczestników czekają gadżety Wielkiego Grillowania oraz nagrody od sponsorów. Jedyny taki Uniwersytet, jedyna taka impreza!

Kultura, pozytywne emocje i jak zawsze pasja dobrze wykształcona 🙂